Renata Dvořáková garant a kouč

Garant sekce Koučink a Osobní rozvoj

Vystudovala Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze, státní zkoušky –ekonomie, filozofie, masová komunikacea žurnalistika. Absolventka pětiletého sebezkušenostního výcviku v integrativní psychoterapii - Skálův institut Praha. Akreditovaný profesionální kouč ICF (International Coach Federation).Zabývá seneurolingvistickým programováním - akreditovaný kurz INLPTA(International NLP Trainers association).

Moje motto:

„Odjakživa mne přitahoval fenomén úspěchu jako lidské potřeby. Mým koníčkem je publicistika a měla jsem šanci zveřejnit rozhovory s mnoha úspěšnými lidmi z různých oborů i s těmi, jejichž věhlas přesáhl hranice zemí, například s architektem Janem Kaplickým, s výtvarníkem Bořkem Šípkem. Co mají společného?

Je to především dětské zaujetí pro věc, nespoutanost, nesmlouvavost, nezávislost, průraznost, trpělivost, skromnost, přirozenost. Vnímají jedinečnost svého pohledu a nebojí se ho prodat. Mají odvahu riskovat, dělat chyby.

Vědí, co chtějí, kam směřují a baví je to, takže jsou z hloubi motivovaní, charismatičtí.
Když jsem objevila koučování, zjistila jsem, že právě o tenhle chutný koktejl všech výše uvedených dovedností v koučinku jde, navíc tomu dává formu a řád. Je nadčasovým nástrojem k uvolňování takřka nekonečných lidských možností, které obvykle ani netušíme.

Denně se na vlastní kůži přesvědčuji, jak moc ovlivňujeme svůj život našimi devalvujícími myšlenkovými schématy, jak moc je můžeme měnit, tvořit nové, lepší. Jak můžeme být efektivní azároveň spokojenía že jedno bez druhého nefunguje.

Jako trenér, kouč, lektor a facilitátor mám duši novináře, lačním po nových informacích, které fandí člověku, a posílám je dál. Do budoucna je stále více „in“ být svůj a dokázat to realizovat. Hodně úspěchů!“

Reference

VZP, ČKD, IKEA, ČSOB, Hypoteční banka, Česká spořitelna, Federal Mogul, TTC, Kofola, Škoda, ČNB a další

© 2014-2022, BRAIN TOOLS GROUP s.r.o. osobní a profesní rozvoj a diagnostika

Realizace: CCN Plus s.r.o.