Co přinášíme?

LETEM SVĚTEM
letemsvetem

ON-LINE NÁSTROJE
ONLINE NÁSTROJE
TOOLBOX
Toolbox


GARANTI
GARANT

CÍLOMAT
cílomat


TESTY A DOTAZNÍKY
OTESTUJTESE


NEWSLETTER
TOPNÁSTROJE

ENGLISH ZONE
ENGLISH ZONE


ON-LINE KOUČINK
KOUČINK

PERFECT 4
BUSINESS

P4B

Letem světem

Letem obchodním světemRychlý přehled zajímavostí, námětů a inspirace vedoucí k zamyšlení a zastavení se nad věcmi, které nás obklopují. V této sekci přinášíme podněty na zajímavé weby, knihy, výzkumy, testy a další skutečnosti, které mohou být přínosem pro osobní i pracovní život.

On-line nástroje

Online toolsJe asi zbytečné zmiňovat, že dnešní doba je rychlá, ale právě tato skutečnost nás inspirovala. Kdykoliv jsme se chtěli dozvědět něco nového, například o strategii či komunikaci, strávili jsme mnoho času studiem knih. Následně jsme však uplatnili pouze malou část získaných poznatků. Věříme, že tuto zkušenost má mnoho z vás.

Proto předkládáme on-line nástroje, které rychle a cíleně řeší konkrétní problém, jímž se právě zabýváte. Chceme jednoduše vysvětlit jeho podstatu a na konkrétních příkladech ukázat jeho použití. Důležité pro nás je, abyste jako uživatelé byli schopni přenést danou techniku či pomůcku přímo do své praxe. Nemusíte kvůli ní nastudovat dalších 250 stran textu, ale můžete, pokud chcete. To ostatně také doporučujeme, pokud se rozhodnete pro hlubší orientaci v dané problematice. Ne každý má však potřebu být firemním stratégem, ale potřebuje vědět, jak použít SWOT analýzu, a ne každý chce být tiskovým mluvčím, ale potřebuje připravit jasnou prezentaci pro vedení společnosti, a právě zde vám nabízíme pomocnou ruku.

ToolBox

ToolboxPro lepší přehlednost jsou nástroje členěny do sekcí, dle témat. V případě, že na sebe témata tematicky navazují, jsou propojeny odkazy. Přehled jednotlivých sekcí naleznete v ToolBoxu.

Garanti

GarantPokud přeci jen uznáte, že daný nástroj nestačí pro situaci, kterou řešíte, můžete využít možnosti kontaktu s garanty. Garanti pro vás vytvářejí jednotlivé sekce a nástroje v nich. Důležité je vědět, že jsou odborníky na danou oblast a dlouhodobě působí či působili ve vedení firem v ČR i zahraničí. Neváhejte je oslovit.

Cílomat

CílomatZnáme to všichni. Když čteme či posloucháme, honí se nám řada myšlenek. Bohužel často jsou během chvíle pryč, což je škoda. Co když některé z nich mohly znamenat zásadní průlom ve vašem životě či kariéře?

Cílomat je jednoduchý nástroj, kde si můžete poznačit všechny podstatné myšlenky. Kdykoli se k nim poté můžete vrátit a pracovat s nimi. Neplýtvejte skvělými nápady. Poznačte si je jednou provždy.

Testy a dotazníky

Otestujte seKaždá sekce nástrojů skýtá užitečný test, který napoví jaká je úroveň dovedností v dané oblasti, např. v komunikaci. Otázky nejsou nikterak záludné, naopak vyžadují vaši upřímnost a snahu o objektivní hodnocení. Pokud si nejste odpovědí na některou otázku jisti, můžete se zeptat na názor svých přátel či kolegů. Testy vám ukáží oblasti či odhalí slabé místo, na které je vhodné se zaměřit. Současně ve vyhodnocení testu získáte doporučení na vhodné nástroje ke zlepšení potřebných dovedností.

Newsletter

TOPNestihli jste se během týdne podívat na internet, natož něco studovat? Nevadí. Každý týden dostanete týdenní souhrn nástrojů a technik, včetně doporučení na nejčtenějších z nich.

English Zone

englishzoneAnglický jazyk je dnes ve většině firem samozřejmostí a jeho zvládnutí na požadované úrovni je již prakticky samozřejmostí. V sekci English Zone máte nejen možnost dále rozvíjet své znalosti a dovednosti v anglickém jazyce, ale můžete se cíleně připravit na konkrétní obchodní prezentaci, telefonní hovor, prezentaci pro zahraničního vlastníka či se jen rozmluvit před dovolenou v zahraničí.

On-line koučink

KoučinkKoučink není jen moderní metodou, ale v rukou odborníka významným pomocníkem na cestě naplnění osobních a profesních cílů. Společně s profesionálně vyškolenými kouči s potřebnou certifikací můžete na své cestě urazit notný kus cesty kupředu a bez zbytečných slepých uliček.

Perfect 4 Business

P4BPsychologická diagnostika přináší každému uživateli jasnější přehled o aspektech vlastní osobnosti. Testy vám pomohou porozumět nastavení vaší osobnosti, přirozeným potřebám a motivaci. V sekci Perfect 4 Business naleznete testy, které pomohou s nastartováním osobního a profesního potenciálu.

© 2014-2020, BRAIN TOOLS GROUP s.r.o. osobní a profesní rozvoj a diagnostika

Realizace: CCN Plus s.r.o.