Co přinášíme?

Novinky

Rychlý přehled zajímavostí, námětů a inspirace vedoucí k zamyšlení a zastavení se nad věcmi, které nás obklopují. V této sekci přinášíme podněty na zajímavé weby, knihy, výzkumy, testy a další skutečnosti, které mohou být přínosem pro osobní i pracovní život.

On-line nástroje

Je asi zbytečné zmiňovat, že dnešní doba je rychlá, ale právě tato skutečnost nás inspirovala. Kdykoliv jsme se chtěli dozvědět něco nového, například o strategii či komunikaci, strávili jsme mnoho času studiem knih. Následně jsme však uplatnili pouze malou část získaných poznatků. Věříme, že tuto zkušenost má mnoho z vás.

Proto předkládáme on-line nástroje, které rychle a cíleně řeší konkrétní problém, jímž se právě zabýváte. Chceme jednoduše vysvětlit jeho podstatu a na konkrétních příkladech ukázat jeho použití. Důležité pro nás je, abyste jako uživatelé byli schopni přenést danou techniku či pomůcku přímo do své praxe. Nemusíte kvůli ní nastudovat dalších 250 stran textu, ale můžete, pokud chcete. To ostatně také doporučujeme, pokud se rozhodnete pro hlubší orientaci v dané problematice. Ne každý má však potřebu být firemním stratégem, ale potřebuje vědět, jak použít SWOT analýzu, a ne každý chce být tiskovým mluvčím, ale potřebuje připravit jasnou prezentaci pro vedení společnosti, a právě zde vám nabízíme pomocnou ruku.

Vzdělávací okruhy

Pro lepší přehlednost jsou nástroje členěny do sekcí, dle témat. V případě, že na sebe témata tematicky navazují, jsou propojeny odkazy. Přehled jednotlivých sekcí naleznete ve vzdělávacích okruzích.

Cílomat

Známe to všichni. Když čteme či posloucháme, honí se nám řada myšlenek. Bohužel často jsou během chvíle pryč, což je škoda. Co když některé z nich mohly znamenat zásadní průlom ve vašem životě či kariéře?

Cílomat je jednoduchý nástroj, kde si můžete poznačit všechny podstatné myšlenky. Kdykoli se k nim poté můžete vrátit a pracovat s nimi. Neplýtvejte skvělými nápady. Poznačte si je jednou provždy.

Testy a dotazníky

Vybrané sekce nástrojů skýtá užitečný test, který napoví jaká je úroveň dovedností v dané oblasti, např. v komunikaci. Otázky nejsou nikterak záludné, naopak vyžadují vaši upřímnost a snahu o objektivní hodnocení. Pokud si nejste odpovědí na některou otázku jisti, můžete se zeptat na názor svých přátel či kolegů. Testy vám ukáží oblasti či odhalí slabé místo, na které je vhodné se zaměřit. Současně ve vyhodnocení testu získáte doporučení na vhodné nástroje ke zlepšení potřebných dovedností.

Newsletter

Jednou za čas zasíláme newsletter. Nebojte se je to opravdu jednou za čas a pokud budete chtít, můžete si jeho odběr vypnout.

English Zone

Anglický jazyk je dnes ve většině firem samozřejmostí a jeho zvládnutí na požadované úrovni je již prakticky samozřejmostí. V sekci English Zone máte nejen možnost dále rozvíjet své znalosti a dovednosti v anglickém jazyce, ale můžete se cíleně připravit na konkrétní obchodní prezentaci, telefonní hovor, prezentaci pro zahraničního vlastníka či se jen rozmluvit před dovolenou v zahraničí.

Psychodiagnostika

Psychologická diagnostika přináší každému uživateli jasnější přehled o aspektech vlastní osobnosti. Testy vám pomohou porozumět nastavení vaší osobnosti, přirozeným potřebám a motivaci. Testy, resp. jejich vyhodnocení, není součástí základní ceny přístupů na portál www.braintools.cz.

© 2014-2024, BRAIN TOOLS GROUP s.r.o. osobní a profesní rozvoj a diagnostika

Realizace: CCN Plus s.r.o.