Petr Žák garant a lektor

Garant sekce Kreativita a Osobní produktivita

Absolvent divadelní fakulty JAMU v Brně, obor činoherní režie. Působil 5 let jako kmenový režisér a umělecký šéf v Horáckém divadle v Jihlavě. Od roku 2000 aktivní činnost v oblasti finančního poradenství pro společnost ING Nationale Nederlanden.

Moje motto:

„Být připraven – toť vše…“
Hamlet, princ Dánský
V současné době působí jako interní lektor NEWTON Solutions Focused, a.s. se zaměřením na kreativitu, osobní rozvoj, psychologii osobnosti, komunikační dovednosti, rétoriku, prezentační dovednosti a koučování.
Na soukromé vysoké škole NEWTON College vyučuje Filosofii, Kreativitu, Řízení lidských zdrojů, Praktické manažerské techniky a Podnikatelskou etiku
Je autorem Velké knihy kreativních technik, která vyšla v nakladatelství Computer Press v prosinci roku 2004. Specializuje se na dovednosti a kompetence týkající se osobního rozvoje, efektivního fungování řešitelského týmu, technik kreativního řešení problému (CPS), rozvoje emoční inteligence a kognitivní psychologie.

Reference

Škoda Auto, Panasonic, Siemens, Rignier, ELTODO, Ředitelství silnic a dálnic, Ministerstvo Kultury ČR, Ministerstvo financí ČR, Magistrát hlavního města Prahy a další.

© 2014-2022, BRAIN TOOLS GROUP s.r.o. osobní a profesní rozvoj a diagnostika

Realizace: CCN Plus s.r.o.