Ladislav Jakub lektor a poradce

Vystudoval historii a francouzskou filologii na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci, kde 10 let profesně působil a rozvíjel své odborné a manažerské dovednosti. Ty se posléze rozhodl začít předávat dál a nyní pracuje jako lektor a poradce „na volné noze“. Své lektorování a poradenství postavil na alternativních metodách a naukách, které v pradávných dobách společenské elity hojně využívaly a které postupně upadaly v zapomnění. Vytváří specifickou diagnostickou metodu, jejímž cílem je co nejkomplexnější poznání sebe sama.

V rámci svého poradenství a lektorování pracuje s osobní diagnostikou a pořádá tréninky a semináře zaměřené na využití osobního potenciálu a manažerských dovedností. Poskytuje konzultace v oblasti životního stylu, seberozvoje, sebeuplatnění a sebepřekročení, rodičům ukazuje, jak nejlépe rozvíjet dispozice jejich dítěte v maximální přirozenosti s jeho energetickým rámcem a několik let radí personalistům zejména za účelem hodnocení a rozvoje kompetencí zaměstnanců dané organizace.

Moje motto:

Buď tím, kým můžeš být jen ty, a nikdo jiný!

Na svět přicházíme s naprosto originálními a jedinečnými dispozicemi. Cílem každého člověka by mělo být tyto dispozice rozvíjet ve všech oblastech tak, aby byly ku prospěchu jak jemu samotnému, tak širšímu celku, jehož tvoří součást, a v konečné fázi i celého univerza. Jen ten, kdo je tím, kým má být, je na svém místě, a jen tak může ve vědomé synergii s dalšími bytostmi přispívat k blahu lidstva a k povznesení Země.

Reference

Ingersoll Rand, Globus, Karosa, ČSOB, Škoda Auto

© 2014-2022, BRAIN TOOLS GROUP s.r.o. osobní a profesní rozvoj a diagnostika

Realizace: CCN Plus s.r.o.