Jana Kaněvová garant a lektor

Garant sekce Time management a Kreativita

V rámci profesního a osobního rozvoje se specializuje na oblast Public Relations, time managementu a kreativity. Dlouhodobě se věnuje interní a externí komunikaci.Své praktické zkušenosti získalapředevším za svého působení v Českém Telecomu, ŠKODA INVESTMENT, Asociaci podniků českého železničního průmyslu a Svazu průmyslu a dopravy ČR.

Moje motto:

„Není nic moudřejšího, než vědět, kdy máš co začít a kdy s čím přestat.“

Francis Bacon

„Život je úžasný, přináší stále nové výzvy. Největší pracovní výzvou mého života bylo desetileté působení ve velké strojírenské společnosti na pozici manažera pro interní a externí komunikaci. Práce to byla zajímavá, rozmanitá a náročná. V té době přišly i další nabídky, které jsem nedokázala odmítnout. Záběr a objem práce byl obrovský. Z pocitu naprosté neschopnosti stíhat práci i rodinu a s počínající beznadějí v patách jsem si koupila první knížku o time managementu a zkusila plánování. Následovalo přehodnocování, utřídění cílů a priorit. Fungovalo to. Vše mi najednou připadalo jednoduché, logické, použitelné.

Dnes mám své cíle a priority. Mám čas věnovat se nejen školením, ale i poradenství v oblasti Public Relations a Public Affairs. Školím, konzultuji, vymýšlím, tvořím, píšu, bavím se a vychutnávám si život i práci. Velmi ráda se dělím nejen o své vlastní, ale i převzaté a sdílené zkušenosti kolegů a přátel, i lidí, které potkávám. Pojďte se také přidat.

Život je příliš krátký na to, abychom ho strávili chaotickým přebíháním od jedné věci k druhé, nerozhodností, hledáním, beznadějí, stresem a bezesnými nocemi. Život máme jen jeden, je škoda nedělat věci, které nás baví a je fajn, když nás ty věci zároveň i živí.“

Reference

ETA, Euronics, Federal Mogul, Fiat, Pramet, Pivovar Holba, Zubr, Litovel, Pramet, VZP, Toors a další

© 2014-2022, BRAIN TOOLS GROUP s.r.o. osobní a profesní rozvoj a diagnostika

Realizace: CCN Plus s.r.o.