Vladimíra Trávníčková garant a kouč

Garant sekce Výběr zaměstnanců

Absolventka oboru sociologie a andragogika na Univerzitě Palackého v Olomouci. Svou profesní dráhu začala v bankovním sektoru, pokračovala ve firmě s chemickou a strojírenskou výrobou přes potravinářství až do veliké elektrotechnické nadnárodní společnosti, které věnovala 5 let profesního života. Ve všech firmách byla její parketou personalistika, z toho posledních 7 let svou energii koncentrovala na manažerskou práci. Významným milníkem pro ni byl rok 2010, kdy získala kvalifikaci akreditovaného profesionálního kouče ICF (International Coach Federation).

Moje motto:

„Každý výtvor člověka vzniká dvakrát, jedou v mysli tvůrce, podruhé jeho prací.“

Člověk potřebuje různé prostředky a nástroje k tomu, aby opracoval každodenní realitu k obrazu svému. Cesta, kdy sami vymýšlíte efektivní prostředky a nástroje pro Váš úspěch, je zdlouhavá. Sama jsem se při své práci inspirovala z odborné literatury i ze zkušeností úspěšných kolegů. Vybrané postupy a nástroje jsem prověřila praxí. Pro BRAIN TOOLS jsem zpracovala nástroje pro efektivní výběr zaměstnanců. Využijte tyto prověřené postupy k získání Vašich nejlepších zaměstnanců.

Mé myšlenky jsou pro mě hnacím motorem. Ráda sním a dávám si náročné cíle, umím také vytrvale hledat cestu, která k nim vede, ale hlavně se mi daří přeměnit své cíle ve skutečnost. Moudrým průvodcem mi bývá koučink. Pokud chcete podstoupit dobrodružství koučinku a nechat se doprovázet na cestě ke svým náročným cílům, jsem tu pro Vás.

© 2014-2019, BRAIN TOOLS GROUP s.r.o. osobní a profesní rozvoj a diagnostika

Realizace: CCN Plus s.r.o.