Eva Lokšová kouč

Kouč

Absoventka Filozofické fakulty a Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. Ve svém profesním a osobním rozvoji se soustředila na oblast řízení lidských zdrojů, individuální a skupinový koučink, osobnostní rozvoj a neurolingvistické programování (NLP Institut). Absolvovala rovněž několik akreditovaných koučovacích programů (Results Coaching Systems, Koučink Centrum) a je členem ICF, International Coach Federeation.

V koučinku zúročuje své dlouholeté zkušenosti s vedením lidí na manažerských pozicích, zejména v oblasti personálního řízení.

Moje motto:

"Mysl nemá hranic, kromě těch, které si sami vytvoříme."

Napoleon Hill

Ke koučování mě přivedl vlastní prožitek. Tato vysoce účinná metoda mě osobně natolik zaujala a přesvědčila, že jsem se jí začala zabývat profesně a rozhodla se svoji silnou osobní zkušenost zprostředkovat i druhým lidem.

Nejdříve jsem ji začala využívat jako klíčového manažerského nástroje při řízení lidí, kde jsem za krátkou dobu zaznamenala výrazné změny v chování, ale zejména v efektivitě práce, výkonnosti a spokojenosti zaměstnanců.

Později jsem se začala více zabývat individuálním koučováním. Tento můj „koníček“ mě začal natolik těšit a naplňovat, že se postupně přeměnil na moji hlavní profesi.

Obrovský potenciál každého člověka a často neuvěřitelné pokroky a úspěchy klientů jsou pro mě velkou motivací a pravidelně mě přesvědčují o vysoké účinnosti koučinku a smysluplnosti této práce.

Budete-li chtít ve svém životě něco změnit nebo zlepšit, vyřešit problémové situace, zlepšit organizaci času, sladit osobní a pracovní život, stanovit vizi, cíle, priority a nalézt cestu k jejich naplnění, nabízím Vám pomoc a ráda Vás budu na této cestě doprovázet.

Reference

Marcus Evans, Citibank, Green Doors, ČSOB, Regno, SCA Hygiene Products, Daneta, ČD Cargo

Osobní stránky

www.loksova.com

© 2014-2019, BRAIN TOOLS GROUP s.r.o. osobní a profesní rozvoj a diagnostika

Realizace: CCN Plus s.r.o.