Profil

Motto:

„Klíčem ke štěstí je snít, klíčem k úspěchu je realizovat své sny.“

Vprvních letech života se přímo závratným tempem učíme. Hrajeme si a děláme mílové kroky ve svém rozvoji. Pak se přesouváme do školních lavic. Na středních školách i univerzitách získáváme znalosti vrůzných oborech a snažíme se je přetavit vdovednosti. Získáváme různé pracovní i životní zkušenosti. Někdy se nám daří zažít úspěch, jindy prožíváme zklamání a prohru. Při cestě za svými cíly jsme schopni překonat různé překážky, ale některé cíle zůstávají stále nedosaženy. Někteří si zvolí náhradní cíle, jíní na jejich dosažení úplně rezignují a další nepřestávají pracovat na svém rozvoji a hledat nové cesty, protože jejich touha po splnění vlastních snů jim nedá spát. Chytrým a efektivním prostředkem pro cesty kvašim cílům, ať jsou jakékoli, je koučink.

Koučink je výborný akcelerátor pro dosahování cílů, který respektuje vaši osobnost a váš styl. Koučink navazuje na vaše znalosti, dovednosti i zkušenosti a dokáže aktivovat to nejlepší, co ve vás je. Koučink je nástrojem pro dosažení konkrétních cílů a zároveň je prostředkem, jak se naučit něco nového a pokračovat vcestě rozvoje dál … Nechte se koučovat, dosáhněte svých cílů a zažijte úspěch!

Těším se na Vás!

Odborná kvalifikace

  • sociologie a andragogika na Univerzitě Palackého vOlomouci
  • modulární kurz Řízení lidských zdrojů Crafield
  • akreditovaný kurz Profesionální kouč ICF (International Coach Federation)

Praxe

Již po 4 letech praxe získala manažerskou pozici ve francouzské potravinářské společnosti Lesaffre Česko, a.s. Jako personální ředitelka vtéto firmě působila 3 roky. Těžištěm její práce bylo zavedení nového systému odměňování, nábor a vzdělávání. Realizovala výrazné organizační změny a úspěšný outplacementový projekt pro necelou stovku zaměstnanců.

Vmanažerské práci vřízení lidských zdrojů pokračovala vMiele technika s.r.o. Byla u raketového růstu firmy, kdy byl ztrojnásoben počet zaměstnanců, který přesáhl 600. Pro Uničovský závod, vyrábějící pračky sušičky a myčky nádobí zajišťovala 5 let všechny klíčové personální procesy. Byla u zrodu výjimečných projektů, jako byl firemní časopis Profesionál a zavádění systému společenské odpovědnosti.

Vroce 2010 absolvovala akreditovaný kurz profesionálního kouče ICF (International Coach Federation). Ve své práci uplatňuje koučovací styl vedení a poskytuje koučovací sezení.

Koučink Vladimíra Trávníčková

NÁZEV
CENA
VAŠE ÚSPORA
Ochutnávka
800 Kč
0 Kč
1 sezení
2 600 Kč
0 Kč
5 sezení
12 000 Kč
1 000 Kč
10 sezení
23 000 Kč
3 000 Kč

© 2014-2018, BRAIN TOOLS GROUP s.r.o. osobní a profesní rozvoj a diagnostika

Realizace: LOTOFIDEA s.r.o.