Profil

Motto:

„V minutě, kdy začnete dělat to, co opravdu chcete, vám začne naprosto jiný život.“
Buckminster Fuller

Skoučováním pro mne vživotě nastal zásadní zlom. Začala jsem sledovat dobrodružství objevování více méně skrytých jedinečných lidských schopností a dovedností.

Co se děje? Když položím ve správný čas ty správné otázky a najde se to správné zacílení, mění se, zefektivní náš starý způsob myšlení. Věci najednou vidíme ztakových úhlů, že se nám až tají dech. Rozhodně máme nad čím přemýšlet. Tam, kde například před tím nebyla vůbec žádná cesta, najednou se ukáže spousta možností, některé zajímavé, jiné dokonce zábavné.

Nejnovější výzkumy potvrzují, že po nějaké době kvalitního koučování proměňuje se pozitivně i struktura našeho mozku. A když nás při té příležitosti opouštějí staré, často negativní stereotypy vnímání, když se zbavujeme brzdících mylných přesvědčení, na místo toho získáváme nadhled, vnitřní klid, motivaci, cítíme se spokojenější a jednáme celkově efektivněji.
Koučování je pro mne způsob, jak můžu řídit, vědomě ovládat svůj mozek. Baví mě sledovat sebe i druhé, jak se nám pak daleko lépe, daleko lehčeji žije.

Odborná kvalifikace

- Fakulta sociálních věd Univerzity Karlovy - ekonomie, masová komunikace
- akreditovaný profesionální kouč MŠMT ČR
- pětiletý sebezkušenostní výcvik v integrativní psychoterapii, Skálův institut Praha
- akreditovaný kurz neurolingvistického programování INLPTA (International NLP Trainers association)

Reference

ČKD, VZP, ESAB, KOSTAL ČR, INTER IKEA CENTRE ČR, KOMERČNÍ BANKA, BOSCH DIESEL, MC DONALD`S ČR, AXA, ČESKÁ POJISŤOVNA, AGRIMA - NEW HOLLAND a další...

Koučink Renata Dvořáková

NÁZEV
CENA
VAŠE ÚSPORA
Ochutnávka
800 Kč
0 Kč
1 sezení
6 500 Kč
0 Kč
5 sezení
30 000 Kč
2 500 Kč
10 sezení
60 000 Kč
5 000 Kč

© 2014-2018, BRAIN TOOLS GROUP s.r.o. osobní a profesní rozvoj a diagnostika

Realizace: LOTOFIDEA s.r.o.