Profil

Motto:

Mysl nemá hranic, kromě těch, které si sami vytvoříme.Napoleon Hill

Ke koučování mě přivedl vlastní prožitek. Tato vysoce účinná metoda mě osobně natolik zaujala a přesvědčila, že jsem se jí začala zabývat profesně a rozhodla se svoji silnou osobní zkušenost zprostředkovat i druhým lidem.

Nejdříve jsem ji začala využívat jako klíčového manažerského nástroje při řízení lidí, kde jsem za krátkou dobu zaznamenala výrazné změny v chování, ale zejména v efektivitě práce, výkonnosti a spokojenosti zaměstnanců.

Později jsem se začala více zabývat individuálním koučováním. Tento můj „koníček“ mě začal natolik těšit a naplňovat, že se postupně přeměnil na moji hlavní profesi.

Obrovský potenciál každého člověka a často neuvěřitelné pokroky a úspěchy klientů jsou pro mě velkou motivací a pravidelně mě přesvědčují o vysoké účinnosti koučinku a smysluplnosti této práce.

Budete-li chtít ve svém životě něco změnit nebo zlepšit, vyřešit problémové situace, zlepšit organizaci času, sladit osobní a pracovní život, stanovit vizi, cíle, priority a nalézt cestu k jejich naplnění, nabízím Vám pomoc a ráda Vás budu na této cestě doprovázet.

„Výsledkem koučování je sebedůvěra, vnitřní motivace, vlastní volba, pochopení, odpovědnost a aktivita.“John Whitmore

Odborná kvalifikace

Absoventka Filozofické fakulty a Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. Ve svém profesním a osobním rozvoji se soustředila na oblast řízení lidských zdrojů, individuální a skupinový koučink, osobnostní rozvoj a neurolingvistické programování (NLP Institut). Absolvovala rovněž několik akreditovaných koučovacích programů (Results Coaching Systems, Koučink Centrum) a je členem ICF, International Coach Federeation.

V koučinku zúročuje své dlouholeté zkušenosti s vedením lidí na manažerských pozicích, zejména v oblasti personálního řízení.

Reference

Marcus Evans, Citibank, Green Doors, ČSOB, Regno, SCA Hygiene Products, Daneta, ČD Cargo

Osobní stránky

www.loksova.com

Koučing Eva Lokšová

NÁZEV
CENA
VAŠE ÚSPORA
Ochutnávka
800 Kč
0 Kč
1 sezení
2 600 Kč
0 Kč
5 sezení
12 000 Kč
0 Kč
10 sezení
23 000 Kč
0 Kč
  1. Po dokončení objednávky budete v průběhu následujících 24 hodin kontaktováni koučem a dohodnete si přesný čas on-line koučinku.
  2. Před vlastním koučinkem je nutné provést úhradu dle platného ceníku. Podklady k platbě Vám budou zaslány e-mailem nebo můžete provést platbu on-line.
  3. Koučink a jeho průběh se řídí obchodními podmínkami společnosti BrainTools Group, s.r.o.
  4. Prosíme věnujte pozornost storno podmínkám při zrušení koučinku ze strany zákazníka.

On-line koučink je možno bez storno poplatků přesunout 2 pracovní dny před dnem vlastní realizace, a to v době do 12:00 hod (např. v pondělí do 12:00 hod je možno přesunout středeční výuku). Objednaná koučování, která budou zrušena později, jsou klientem hrazena v plné výši.

© 2014-2018, BRAIN TOOLS GROUP s.r.o. osobní a profesní rozvoj a diagnostika

Realizace: LOTOFIDEA s.r.o.